Noutati

Vă invităm luni, ora 10, la Dezbaterea prilejuită de prezentarea domnului Petre Roman "Reforma post-comunistă: Eșec, succes sau ambele?". Se va desfășura la sala 2320, ICCV. ...
The first international conference of the Romanian Network for Migration Studies (RoMig) In the 5th and the 6th of September 2017, the Romanian Network for Migration Studies (RoMig - http://romig.ro...
NOU! Datele din anunț au fost actualizate. Vă rugăm consultați textul de mai jos!   ORGANIZARE ADMITERE DOCTORAT ANUL UNIVERSITAR 2017-2018   Înscrierile pentru admiterea la doctorat...
Echipa proiectului RemOSM „Remiterea osmozei. Schimbarea valorilor sociale în țara de origine datorită emigrării” (finanțat prin grantul UEFISCDI PN-III-P4-ID-PCE-2016-0245) scoate la concurs două...
Simpozionul national „Zilele Francisc I. Rainer” 2017 dedicat personalității Acad. Vladimir Trebici - 101 ani de la naștere Tema: Antropologie și demografie București, 27-29 aprilie 2017  ...
  În urmă cu câțiva ani, Adunarea Generală a ONU a decis ca 20 martie să fie un moment de sărbătoare. Sărbătorim Ziua Mondială a Fericirii. ICCV celebrează cu această ocazie,...
În urmă cu câțiva ani, Adunarea Generală a ONU a decis ca 20 martie să fie un moment de sărbătoare. Sărbătorim Ziua Mondială a Fericirii. ICCV celebrează cu această ocazie, propunând o...
În urmă cu câțiva ani, Adunarea Generală a ONU a decis ca 20 martie să fie un moment de sărbătoare. Sărbătorim Ziua Mondială a Fericirii. ICCV celebrează cu această ocazie, propunând o serie...
În urmă cu câțiva ani, Adunarea Generală a ONU a decis ca 20 martie să fie un moment de sărbătoare. Sărbătorim Ziua Mondială a Fericirii. ICCV celebrează cu această ocazie, propunând o serie...

Utilizator

Nume
Zamfir Catalin catalin.basarab@gmail.com
Cace Sorin corsorin@mailbox.ro
Alexandrescu Filip filip.alexand@gmail.com
Anghel Ionut-Marian ionut.anghel@iccv.ro
Arpinte Daniel arpinte@iccv.ro
Badescu Ciprian badescu.ciprian@yahoo.com
Bonea Georgiana Virginia georgiana_bonea@yahoo.com
Briciu Cosmin cosmin.briciu@iccv.ro / cosminbriciu@gmail.com
Buligescu Bianca bianca.buligescu@gmail.com
Casapu Alin casapualin@yahoo.com
Deliu Alexandra alexandradeliu@yahoo.com
Gheondea-Eladi Alexandra alexandra [at] iccv.ro
Glavan Eugen eugen@iccv.ro
Huma Cristina humacris@yahoo.com
Iordache Mariuca mariuca.iordache@yahoo.com
Ilie Simona sf_ilie@yahoo.co.uk
Mihalache Florentin Flavius fmihalache@iccv.ro
Marin Monica ancamonicatoba [at] yahoo.com
Marginean Ioan imargin@iccv.ro
Mihailescu Adina adina.mihailescu@yahoo.com
Neagu Gabriela gabi.neagu@iccv.ro
Naghi Dana dananaghi@gmail.com
Negut Adriana adriana.negut [at] iccv.ro
Petrescu Claudia claucaraiman@yahoo.com
Pop Cosmina cosmina@iccv.ro
Popescu Raluca raluca@iccv.ro
Precupetu Iuliana iuliana@iccv.ro
Preoteasa Ana Maria anita@iccv.ro
Preotesi Mihnea mihneapre1@yahoo.com
Scutaru Codrin Teodor codrin.scutaru@gmail.com
Radulescu Constantin radulescu@iccv.ro
Stanciu Mariana mariana1stanciu@yahoo.com
Stanculescu Manuela manuela@iccv.ro
Stanescu Iulian stanescu.iccv@gmail.com
Stanescu Simona Maria simona.stanescu@iccv.ro
Serban Monica monas@iccv.ro
Stefanescu Stefan stefan_corneliu2005@yahoo.com
Stefanescu Maria Livia liviastefanescu@gmail.com
Tomescu Cristina crisdobos@yahoo.com
Tudor Elena elenatudor7@yahoo.com
Tufa Laura laura.tufa [at] gmail.com
Vasile Marian marian@iccv.ro / vasile.marian@gmail.com
Vilcu Alexandra sandravilcu@yahoo.co.uk
Vlase Ionela vlase.ionela@gmail.com
Voicu Bogdan bogdan [at] iccv.ro
Voicu Malina malina@iccv.ro
Zamfir Elena ezamfir1@gmail.com
Expertiza
Expertiza
Expertiza
Cele mai descarcate
materiale de pe site
Expertiza
Publicistica sociologica
romaneasca dupa 1944
Expertiza
Biblioteca sociologica
virtuala